Dr. Sevdar Yılmaz Görevi Devir Aldı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

14 Nisan 2024 - 08:24

Dr. Sevdar Yılmaz Görevi Devir Aldı

Hatay Tabip Odası’nda Dr. Sadık Nazik yeni Başkan Dr. Sevdar Yılmaz’a görevi devretti.

reklam
Dr. Sevdar Yılmaz Görevi Devir Aldı
Son Güncelleme :

22 Nisan 2022 - 16:16

296 views

Dr. Sevdar Yılmaz Görevi Devir Aldı

Hatay Tabip Odası’nda Dr. Sadık Nazik yeni Başkan Dr. Sevdar Yılmaz’a görevi devretti.

Hatay Tabip Odası’nda yapılan genel kurul sonrasında oluşan yeni yönetim görevi devr aldı. Eski Başkanı Dr. Sadık Nazik, yeni Başkan Dr. Sevdar Yılmaz’a görevi devrederken, yeni yönetim kurulu da kendi arasında görev bölümü yaptı.

Hatay Tabip Odası Başkanı Dr. Sevdar Yılmaz tarafından yapılan açıklamada, “Değerli Basın Mensupları, Değerli Meslektaşlarım, 17 Nisan 2022 tarihinde yapılan Genel Kurulda Tabip Odamızın yeni yönetim kurulu ve organları Odamızın değerli üyelerinin oylarıyla seçilmiş bulunmaktadır. Yeni dönemde görev yapacak yönetim kurulumuz ilk toplantısını yapmış olup görev dağılımı şu şekilde oluşmuştur: Başkan: Dr. Sevdar Yılmaz,  Genel Sekreter: Dr. Nilgün Öner Şafak, Sayman: Dr. Sami Reyhan,  Veznedar: Dr. Canan Karakuş, Üye: Dr. Nurettin Yeral, Üye: Dr. Esmehan Pehlivan ve Üye: Dr. Göksel Bayar” şeklinde oluşmuştur açıklamasını yaptı.

‘’EMEK BİZİM, SÖZ BİZİM’’

”Genel kurula katılım gösteren, bize destek veren ve bizleri bu onurlu göreve getiren meslektaşlarımıza, geçen dönem görev yapan Tabip odası yönetim, onur, denetleme kurulu ve Büyük kongre delegelerine özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Türk Tabipler Birliği’nin 14 Nisan’da açıkladığı ve 15 Nisan’da Dr. Ersin Arslan’ın anmasıyla başlayıp 29 Mayıs’ta Ankara’da yapılacak Beyaz Mitingle sona erecek olan yeni eylemlilik sürecine dahil olacağız.

”Bu haklı mücadelemizde meslektaşlarımızın ve halkımızın desteğini bekliyoruz” ifadesinde bulundu.

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

Reklam

Reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.