DEVA Defne Parkta « Hatay Yeni Haber Gazetesi

27 Eylül 2022 - 23:39

DEVA Defne Parkta

Demokrasi ve Atılım Partisi Defne İlçe Başkanı Av. Nidal Hüzmeli DEVA Parkta etkinliği çerçevesinde vatandaşlarla buluştu.

reklam
DEVA Defne Parkta
Son Güncelleme :

12 Ağustos 2022 - 20:47

126 views
reklam

DEVA Defne Parkta

Demokrasi ve Atılım Partisi Defne İlçe Başkanı Av. Nidal Hüzmeli DEVA Parkta etkinliği çerçevesinde vatandaşlarla buluştu.


Türkiye genelinde tüm DEVA teşkilatlarının eş zamanlı olarak düzenlemiş olduğu “Deva Parkta” etkinliğinin Defne ayağına vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.


VATANDAŞLARIN DEVA’SI OLACAĞIZ
“Deva Parkta” etkinliğinde vatandaşlara ülkenin halihazırdaki durumunu, DEVA Partisi’nin çözüm önerilerini ve partinin eylem planlarını anlatan broşürler takdim edildi.

 

DEVA Partisi Defne İlçe Başkanı Av. Nidal Hüzmeli, vatandaşlarla yapmış olduğu görüşmelerle ilgili yaptığı açıklamada; “Türkiye’ye Deva olma yolunda “Seçimden Önce Son Yaz” şiarıyla durmadan yorulmadan çalışmaya deva’m ediyoruz. Demokrasi ve Atılım Partisi Defne İlçe Başkanlığı vatandaşlarımızı dinledik.

Genel Merkezimiz tarafından haftalık Eşzamanlı faaliyetler kapsamında son bir ayda haftalık #DevaParkta, #DevaTarlada ve son olarak ta bu hafta #DevaEsnafta etkinliklerimizi gerçekleştirerek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinliyor, çözüm önerilerimizi anlatıyor, Genel Başkanımız Ali Babacan’ın selamlarını iletiyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere ilettiği sorunlara çözüm önerilerimizi anlattık. Türkiye’ye DEVA olmak için sahadayız. Yorulmuş, yıpranmış, geleceğe dair bir vizyonu ve hayali kalmamış bu iktidarın değişmesi gerekmektedir.

Kimse umutsuzluğa kapılmasın; mahzun olmasın. Biz inanıyoruz ki umut biziz. Umut, DEVA Partimizdir. Program dahilinde sahada vatandaşlarla buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Reklam

Reklam

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam