![CHP KIRIKHAN İLÇE BAŞKANI Av. Mustafa Sıraç 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ve ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNDE BİR MESAJ YAYINLADI](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2021/03/161813395_269846081422965_406074110792677063_n.jpg)
CHP Kırıkhan ilçe başkanı Av. Mustafa Sıraç, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
CHP Kırıkhan ilçe başkanı Av. Mustafa Sıraç mesajında “Vatan sevdasından aldıkları güçle benzersiz bir destan yazan ve tarihin akışını değiştiren, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm ölümsüz kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. “dedi.
REKLAM
REKLAM