Başkan Öztürk işyeri açılışına katıldı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

7 Aralık 2023 - 13:00

Başkan Öztürk işyeri açılışına katıldı

Defne Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Semir Öztürk, işletmeciliğini Atra Küçükrecep’in yaptığı Mavi Kelebek Home isimli işyerinin açılışına katıldı.

reklam
Başkan Öztürk işyeri açılışına katıldı
Son Güncelleme :

12 Aralık 2021 - 11:55

250 views

Başkan Öztürk işyeri açılışına katıldı

Defne Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Semir Öztürk, işletmeciliğini Atra Küçükrecep’in yaptığı Mavi Kelebek Home isimli işyerinin açılışına katıldı.


Üretimi ve istihdamı arttırmak için her zaman esnafın yanında olan Başkan Öztürk, Harbiye Mahallesi Ürgen Paşa Caddesi Tarbuş Otel karsısındaki adresinde ev aksesuarları ve züccaciye satışı yapacak olan Atra Küçükrecep’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Öztürk, işyerinin kurdelesini keserek işletmeyi hizmete açtı. Kurdele kesiminin ardından işletme sahibi Atra Küçükrecep, Başkan Öztürk ve beraberindekilere işletmesinin bölümlerini gezdirdi.


ÖZTÜRK, İŞLETME SAHİBİNE BOL KAZANÇLAR DİLEDİ
Başkan Öztürk, işletme sahibini kutlayarak bol kazançlar diledi.

reklam

Açılış töreniyle ilgili Defne Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nden yapılan açıklamada; “Defne ilçemizde hizmet vermeye başlayan MAVİ KELEBEK HOME Ev aksesuarları ve züccaciye işletmesinin açılışını Defne Kooperatif Başkanımız Semir Öztürk gerçekleştirdi. Işletmeye hayırlı olmasını diler ve bol kazançlar temenni ederiz” denildi.
Açılış töreni çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
Haber: Levent AŞKAR

reklam

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.