ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI « Hatay Yeni Haber Gazetesi

1 Ekim 2022 - 01:43

ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü mahalle mahalle yaptığı kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

reklam
ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI
Son Güncelleme :

22 Haziran 2021 - 12:38

39 views
reklam

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü mahalle mahalle yaptığı kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan günlük temizlik faaliyetlerine aksatmadan devam eden Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan da belirlenen program dahilinde mahallelerde detaylı temizlik çalışması yapıyor.

reklam

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü periyodik olarak sürdürdüğü çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarının yanı sıra tüm mahallelerde detaylı temizlik çalışması da yapıyor. Detaylı temizlik çalışması ile mahallelerde cadde, sokak ve kaldırımlar süpürülüp yıkanırken, çöp konteynerleri de dezenfekte ediliyor, ibadethaneler temizleniyor. Son olarak kapsamlı temizlik çalışmaları General Şükrü Kanatlı Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Antakya Belediyesinden yapılan açıklamada temizlik çalışmalarında mahalle sakinlerinin duyarlılığının da çok önemli olduğu ve çevremizi hep birlikte daha güzel, daha temiz tutabilmek için el ele vermemiz gerektiği açıklandı.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam