Altan: Başarılarınızın devamını diliyorum
Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, 2021 Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Roket Yarışması’nda ön tasarım rapor aşamasını geçerek kritik tasarım rapor aşamasına geçen PayaSTEM öğrencilerini kutladı.
Başkan Altan, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajında, “2021 TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Roket Yarışması Lise Kategorisine PayaStem Yapay Zeka Merkezi olarak liseli öğrencilerimizden oluşan ‘Gökdelen’ isimli roket takımımız ile katıldık. Takımımız Ön Tasarım Rapor aşamasını geçerek Kritik Tasarım Raporunu hazırlamaya hak kazanmıştır. Çok sayıda katılımın olduğu bu kategoriyi geçen öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.
reklam