İSMAİL ÖZDEMİR, “BEN DE TORPİDO’NUN YANINDAYIM” DEDİ « Hatay Yeni Haber Gazetesi

7 Aralık 2023 - 13:13

İSMAİL ÖZDEMİR, “BEN DE TORPİDO’NUN YANINDAYIM” DEDİ

Al Madina Restaurant sahibi İsmail Özdemir, 03-05 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 13 yaş Türkiye Şampiyonasında rekorlar kıran ‘Torpido’ lakaplı Ömer Şaydak’ın başarısına kayıtsız kalmadı.

reklam
İSMAİL ÖZDEMİR, “BEN DE TORPİDO’NUN YANINDAYIM” DEDİ
Son Güncelleme :

14 Aralık 2021 - 13:33

135 views

İSMAİL ÖZDEMİR, “BEN DE TORPİDO’NUN YANINDAYIM” DEDİ

Hatay’ın yetiştirdiği nadide iş insanlarından olan, Al Madina Restaurant sahibi İsmail Özdemir, 03-05 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 13 yaş Türkiye Şampiyonasında rekorlar kıran ‘Torpido’ lakaplı Ömer Şaydak’ın başarısına kayıtsız kalmadı.

İş adamı İsmail Özdemir, Ömer’in başarısıyla gurur duyduklarını dile getirdi ve desteğini sürdüreceklerini söyledi. Özdemir, Hatay’da yüzme sporunda elde ettiği başarılarının ardından Fenerbahçe’ye transfer olan ve transferin ardından çıktığı ilk Türkiye şampiyonasında, 4 altın madalya ve 4 Türkiye rekoru kıran Ömer’in nice başarılara imza atacağından şüphesi olmadığını söyledi. İstanbul’da, Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 39 Taksim, Beyoğlu adresinde işlettikleri Al Madina Restaurant ile dünyanın tüm insanlarına hizmet verdiklerini ve Hatay’ın meşhur lezzetlerini tanıttıklarını söyleyen Özdemir, “Biz, memleketimiz Hatay’ın tüm değerleri ile gurur duyuyoruz, övünüyoruz.

Her ortamda da bunu dile getiriyoruz. Yakın zamanda İstanbul’da düzenlenen şampiyonada rekorlar kıran Hataylı hemşerimizin bu başarısı bizi gururlandırdı. Herkes gibi bizde bu başarıya kayıtsız kalamazdık, bu başarı sadece Ömer’in veya onun takımının değil.

reklam

Bu başarı, Hatay’ın ve tüm Hataylıların başarısıdır, herkesin bu başarı ile gurur duyması gerekiyor. Ben, Ömer’in nice başarılara imza atacağına inanıyorum. Allah yolunu açık etsin.” ifadelerine yer verdi.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.