Hatay Büyükşehir Belediye başkanlığı için CHP’nin teklif götürdüğü Haluk Levent: « Hatay Yeni Haber Gazetesi

21 Şubat 2024 - 14:42

Hatay Büyükşehir Belediye başkanlığı için CHP’nin teklif götürdüğü Haluk Levent:

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN İSMİ GEÇEN HALUK LEVENT, “DİĞER SİYASİ PARTİLERDEN DE TEKLİFLER GELDİ. ONUR DUYUYORUM. AMA SİYASETE GİRMEYECEĞİME DAİR KARARIM KESİN” DEDİ.

reklam
Hatay Büyükşehir Belediye başkanlığı için CHP’nin teklif götürdüğü Haluk Levent:
Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 17:54

28 views

Sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada siyasete girmeyeceğini söyledi.

Yerel seçimlere kısa süre kala depremin vurduğu Hatay’da siyasi söylentiler hız kesmeden devam ediyor. Deprem bölgesine yaptığı yardımlar ve desteklerle öne çıkan Haluk Levent bölge halkının sevgisini kazanmıştı. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için adı geçen Sanatçı Levent, sosyal medya üzerinden siyasete girmeyi düşünmediğini belirten açıklama yaptı.

Sanatçı Levent, açıklamasında; “CHP’den Hatay Büyükşehir başkan adaylığı için teklif gelmesi hakkında: Canlarım! Ahbap başkanıyım. Ve siyasi bir kimliğe giremem. Diğer siyasi partilerden de teklifler geldi. Onur duyuyorum. Ama siyasete girmeyeceğime dair kararım kesin. Bu ülke için yapacağımız çok şeyler var” ifadelerini kullandı.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.