Fırtına kazaya sebep oldu, sürücüye ilk müdahaleyi kadın fizyoterapist yaptı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

21 Mayıs 2024 - 20:19

Fırtına kazaya sebep oldu, sürücüye ilk müdahaleyi kadın fizyoterapist yaptı

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE ETKİLİ OLAN ŞİDDETLİ FIRTINA VE SAĞANAK YAĞMUR, ELEKTRİKLİ BİSİKLETİN TRAFİK LEVHASINA ÇARPMASINA NEDEN OLDU. KAZADA YARALANAN KADIN SÜRÜCÜYE İLK MÜDAHALEYİ TESADÜFEN OLAY YERİNDEN GEÇMEKTE OLAN KADIN FİZYOTERAPİST YAPTI.

reklam
Fırtına kazaya sebep oldu, sürücüye ilk müdahaleyi kadın fizyoterapist yaptı
Son Güncelleme :

21 Nisan 2024 - 11:10

31 views

Antalya’nın Manavgat ilçesinde fırtınanın etkisiyle trafik levhasına çarpan elektrikli bisikletin sürücüsü yaralandı. Yaralı sürücüye ilk müdahaleyi olay yerinden geçen fizyoterapist yaptı.

Kaza, Şükrü Sözen Köprüsünde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Örnek Mahallesinden Aşağı Hisar Mahallesi istikametine seyir halindeki Havva İlkgün K.’nin kullandığı elektrikli bisiklet, köprü çıkışında trafik fırtınanın ve yağmurun etkisiyle levhasına çarptıktan sonra devrilerek sürüklendi. Kazada yaralanan sürücüye ilk müdahaleyi bir hastasına tedavi için gitmekte olan kadın fizyoterapist yaptı. 112 sağlık ekibi gelene kadar yaralı sürücü ile ilgilenen fizyoterapist, sağlık ekibinin gelerek yaralı sürücüyü götürmesinin ardından olay yerinden ayrıldı. Diğer taraftan kazayı gören vatandaşlar, motosikletin aniden çıkan fırtına ve yolun yağmurdan kayganlaşması nedeniyle tabelaya çarptığını belirttiler.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.