![Defne Belediye Meclisi Toplanıyor](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2016/08/timthumb-3.jpg)
Defne Belediye Meclisi, Ağustos ayı olağan toplantısını gerçekleştirmek üzere Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, başkanlığında bir araya geliyor.
3 Ağustos Çarşamba günü (Bugün) saat 10.00 ‘da Belediye Subaşı hizmet binasında yapılacak toplantıda Defne Belediyesi Meclisi gündemindeki 4 maddeyi görüşerek karara bağlayacak.
2016 yılında Defne Belediye Meclisi tatil edilmeden tüm yıl hizmet verecek.